Ghế Tantra là gì? Sử dụng như thế nào để đạt hiệu quả cao

Zbatimi i shumë fjalës seks në “dashuri” është çelësi për të sjellë kënaqësi dhe për të rritur përvojën për çiftet. Mund të “rreshim retë” në shtrat, në tavolinë apo në çdo vend që ndihet më rehat. Por a keni provuar ndonjëherë të bëni seks në karrigen Tantra? Kështu që Çfarë është një karrige Tantra?? Si ta përdorni për të përfituar sa më shumë? Gjithçka do të jetë në rregull në artikullin më poshtë.

Çfarë është një karrige Tantra?

Karrigia Tantra njihet edhe me shumë emra të tjerë si: karrige dashurie, karrige dashurie ose karrige dashurie. Produkti ka ekzistuar në fakt për një kohë të gjatë dhe e ka origjinën në vendet evropiane. Sot ato përdoren gjerësisht në të gjithë botën. Sidomos në hotele, motele, shtëpi. Në këtë mënyrë ndihmon në plotësimin e plotë të nevojave për “jastëk” për çiftet.

Kohët e fundit fjala kyçe “Çfarë është një karrige Tantra??” ka një volum shumë të lartë kërkimi në Google. Madje shumë njerëz ngatërrojnë funksionin e kësaj karrige si dhe të shumë karrigeve të tjera të zakonshme. Karrigia Tantra është krijuar me qëllimin për ta bërë seksin më të lehtë. Pamja e produktit është e ngjashme me një divan, por ka një formë të lakuar, jashtëzakonisht të gjallë dhe bie në sy. Në këtë mënyrë i ndihmon çiftet të “zhvillohen” lirshëm, por qëndrimi “dashuri” është unik dhe i ri. Duke kontribuar në përmirësimin e cilësisë së jetës seksuale.

Për çfarë përdoret karrigia Tantra?

Siç u përmend më lart, karrigia Tantra përdoret për të përmirësuar cilësinë e “dashurisë”, për të rritur përvojën dhe për të larguar monotoninë kur bëni dashuri. Nga ana tjetër, ky konsiderohet një mjet i dobishëm, duke u shërbyer emocioneve të përdoruesit me një sërë veçorish të spikatura si:

HƯỚNG DẪN TÌM NGƯỜI BẠN TÌNH

– I vogël, kompakt, nuk zë shumë hapësirë ​​kur përdoret.

– Mbështetja e aplikuar për pozicionet e marrëdhënieve që kërkojnë teknologji të lartë.

– Karrigia ka një funksion të fryrë/shfryrë që e bën të lehtë për përdoruesit të mbajnë dhe përdorin në hapësira të ngushta.

– Shumë ngjyra, dizajne, materiale, dizajne të ndryshme. I pershtatshem per te gjitha llojet e klienteve.

– Shumë kreativ, duke u fokusuar në detajet më të vogla.

– Peshë e moderuar.

– Lehtë për t’u pastruar dhe dezinfektuar.

Jetë e gjatë nëse mirëmbahet siç duhet.

– I reziston peshës së rëndë.

– Absolutisht i sigurt për shëndetin e përdoruesve.

Efekti i karriges Tantra

Përdorimi i një karrigeje Tantra është një metodë efektive dhe e thjeshtë për të ndihmuar çiftet të rindezin dashurinë e tyre të ftohur. Emocionet rriten për t’ju ndihmuar të rifitoni frymëzimin e humbur me atë person. Të dashuruarit do të vërshojnë me njëri-tjetrin si të çmendur, duke u përqafuar ashpër sikur nuk ka pasur kurrë një të nesërme. Përveç kësaj, karriget Tantra sjellin edhe përfitimet e mëposhtme:

1. Rrit kënaqësinë

Karrigia Tantra vepron si një katalizator i fuqishëm, duke bërë që të dy të nxitojnë me njëri-tjetrin sikur të ishin ndarë për një mijë vjet. Përveç kësaj, karrigia i ndihmon edhe meshkujt të bëjnë seks në shumë pozicione të reja. Duke zgjatur kështu kohën e “dashurisë” për të ndihmuar gruan të kënaqë dhe të arrijë shpejt kulmin.

Përveç kësaj, lakimi i karriges gjithashtu i ndihmon meshkujt të aplikojnë lehtësisht pozicionet seksuale që kërkojnë teknikë të lartë. Ndihmojeni “djalin” t’i afrohet më lehtë “vajzës së vogël”, duke sjellë kështu orgazmat më intensive. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer që të dy të kenë mundësinë të zbulojnë natyrën e tyre të vërtetë për ta bërë dashurinë më emocionuese.

Karrigia Tantra rrit kënaqësinë për femrat.
Karrigia Tantra rrit kënaqësinë për femrat.

2. Ngrohni dashurinë që është ftohur

Nëse nuk ka harmoni mes burrit dhe gruas në jetën e tyre seksuale, karrigia Tantra do të jetë një ilaç jashtëzakonisht efektiv për shërimin e plagëve. Pjerrësia e sediljes bën që të dy të kenë më shumë mundësi për t’u përplasur. Kontakti i ngrohtë lëkurë me lëkurë do t’ju bashkojë të dy dhe do të ndjeni bollëkun e dashurisë.

Femrat do të ndjejnë më shumë dashuri, kujdes dhe kujdes nga meshkujt përmes përqafimeve të ngushta. Edhe pse karrigia është e thjeshtë, ajo përmban fuqi të madhe që mund të shërojë marrëdhëniet në një çast. Burrat gjatë “betejës” duhet t’i kushtojnë vëmendje ndjenjave të motrave, të përpiqen të zgjedhin pozicionin e duhur “dashuror” për ta kënaqur atë.

3. Lehtë për të bërë pozicione të vështira seksi

Sinqerisht, nëse nuk përdorni një karrige Tantra, nuk e dini kurrë se kur do të përjetoni një kënaqësi kaq të madhe seksuale. Ka qëndrime pa një të tillë që nuk do të jetë kurrë e mundur.

Nëse bëni seks vetëm në shtrat, mund të kryeni vetëm disa pozicione të thjeshta “dashurie” si: Tradicionale, 69, doggy, me lugë, hipur mbi kalë. Këto qëndrime kërkojnë që meshkujt të jenë të fortë dhe të zhdërvjellët, përndryshe ata do të ndjejnë lodhje, dhimbje shpine, gjunjë të lirshëm.

Kur ka një karrige dashurie, historia do të hyjë në një kapitull të ri, më mbresëlënës. Meshkujt nuk vuajnë më nga lodhja dhe humbja e forcës. Nga ana tjetër, “djali” ka shumë mundësi për t’u afruar dhe për të depërtuar thellë brenda “vajzës”. Sjell kënaqësi ekstreme për gratë.

Sa lloje të karrigeve Tantra ka?

Mund të thuhet se në treg sot ka lloje të panumërta karrigesh dhe karrigesh dashurie Tantra. Pra, vetëm gjetja e produktit të duhur kërkon shumë kohë dhe përpjekje. Për të kufizuar problemet e mësipërme, ne do të përmbledhim për ju disa lloje të njohura të sediljeve të dashurisë duke përfshirë:

1. Sedilje dashurie me fryrje

Sedilja e dashurisë me fryrje aktualisht po merr shumë besim nga konsumatorët. Karrigia jo vetëm që plotëson kritere strikte, por gjithashtu mund të kompaktohet dhe ruhet kur nuk përdoret. Jashtëzakonisht i përshtatshëm dhe i përshtatshëm për hapësira të ngushta banimi. Mbulesa me cilësi të lartë nuk shkakton një ndjenjë misteri ose nxehtësie kur përdoret.

Avantazhi:

– Nuk zë shumë hapësirë ​​jetese.

– E lehtë për t’u përdorur, e fshehtë.

– Mund të merret me vete nëse është e nevojshme.

Madhësia kompakte, kur nevojitet, mund të fryhet për t’u përdorur menjëherë.

Defekt:

– Kërkon kohë për të fryrë/shfryrë gjatë përdorimit dhe ruajtjes.

– Nëse pakujdesia do të shkaktojë rrjedhje të produktit, shpohet.

Sedilja e dashurisë me fryrje aktualisht shitet nga 1 deri në 3 milionë në varësi të markës dhe vendit të shitjes.

2. Karrige Mini Tantra

Karriget Mini Tantra janë shpesh të përshtatshme për dhoma gjumi me përmasa jo shumë të mëdha, të lehta për t’u lëvizur përpara dhe mbrapa kur përdoren. Madhësia e karriges zakonisht bie midis 70 dhe 75 cm. Produkti nuk zë shumë hapësirë ​​jetese, kështu që ju mund ta përdorni me lehtësi pa ndikuar asgjë.

Megjithatë, ju lutemi kushtojini vëmendje gjatësisë dhe peshës trupore kur përdorni karrigen. Nëse çifti është tip i hollë, kjo është një zgjedhje mjaft e mirë. Përkundrazi, për çiftet që kanë një trup “të trashë”, duhet të zgjedhin karriget me përmasa pak më të mëdha.

Çmimi i referencës së karriges mini Tantra varion nga 700 mijë në 1500 mijë.

3. Karrige e zakonshme dashnore e divanit

Karrigia e zakonshme e dashnoreve të divanit aktualisht po merr reagime pozitive nga klientët. Kjo është një linjë produktesh të nivelit të lartë, e përshtatshme për të gjitha çiftet dhe shumë e njohur në treg. Madhësia e divanit të sediljes së dashurisë është zakonisht 180cm – 200cm në gjatësi, 50cm – 70cm në lartësi. Prandaj, është shumë i përshtatshëm për një dhomë gjumi të madhe, ju mund të koordinoni me lehtësi ngjyrën me mobiljet.

Karrigia është prodhuar nga një kornizë druri e cilësisë së lartë, e cila është jashtëzakonisht e qëndrueshme dhe e papërshkueshme nga uji. Pjesa e sipërme është një jastëk i lëmuar. Rreth produktit është mbështjellë mjaft përpiktë një shtresë kamoshi, qepjet janë të forta. Ju mund t’i kërkoni stafit këshilla shtesë për të kuptuar plotësisht informacionin dhe për të marrë një vendim të saktë blerjeje.

Vendet e dashurisë njerëzore zakonisht shiten nga 2 deri në 5 milionë.

4. Ndenjëse dashurie kamuflazhi

Pse një karrige seksi ka nevojë për një maskim? Sepse në kulturën vietnameze, seksi konsiderohet gjithmonë një çështje e ndjeshme që nuk është e përshtatshme për zakone dhe tradita të shkëlqyera, ndaj është e vështirë për njerëzit ta pranojnë këtë. Pra, shumë çifte duan të përdorin pozicionin e dashurisë, por kanë frikë të përballen me kundërshtimin e anëtarëve të familjes. Prandaj, prodhuesit e kanë kapur shpejt kërkesën e tregut dhe kanë lançuar produkte për karrige seksi kamuflazhi.

Në pamje të parë produkti nuk duket ndryshe nga një divan i zakonshëm. Por kur bie nata, vetëm disa hapa të thjeshtë mund ta ktheni atë divan në një ndenjëse dashurie. Kur nuk është në përdorim, thjesht paloseni përsëri në formën e tij origjinale, është i përshtatshëm, apo jo?

Çmimi referencë nga 4 deri në 10 milionë.

Karrige Tantra kamuflazhi.
Çfarë është një karrige Tantra? Karrige Tantra kamuflazhi.

Çfarë lloj ndenjëseje dashurie duhet të përdorin e sapomartuara?

Shumica e të porsamartuarve janë të rinj që digjen nga zjarri i dashurisë. Pra, energjia seksuale është e tejmbushur por përvoja ende mungon. Ju duhet të zgjidhni ndenjëse dashurie të përballueshme që janë të përshtatshme për situatën tuaj financiare. Për më tepër, të dyja mund të transportohen në udhëtime të gjata dhe të përdoren sa herë që ndihen “emocional”.

Çfarë lloj karrige Tantra duhet të përdorë një çift i martuar prej kohësh?

Çiftet që janë bashkë prej kohësh kanë një situatë paksa më të lehtë ekonomike sesa të sapomartuarit. Kështu që ju mund të kërkoni për të përdorur sedilje dashurie të nivelit të lartë të veshur me lëkurë origjinale. Kjo jo vetëm që sjell risi në jetën seksuale, por gjithashtu ndihmon që të dy të përjetojnë kënaqësi të reja. Për çiftet e kujdesshme, këshillohet të zgjidhni një karrige dashurie kamuflazhi për të shmangur kritikuesit e atyre përreth.

Letër marrëdhënieje në karrigen Tantra

Pozicioni i seksit në karrigen Tantra jo vetëm që i ndihmon të dy të shijojnë nxitimin e kënaqësisë, por gjithashtu sjell përvoja interesante në jetën seksuale. Por, përpara se të “bie shi” në karrige, duhet t’i referohemi disa nga pozicionet e mëposhtme të “dashurisë” popullore:

1. Lloji i “dashurisë” në karrigen e qenit

Nuk është rastësi që poza e qenit është në krye të listës sonë sot. Kjo nuk është vetëm poza më e njohur në botë, por sjell edhe kënaqësi ekstreme për të dy.

Në këtë pozicion, penisi do të depërtojë thellë në vaginë dhe do të arrijë lehtësisht në pikën G, duke i bërë gratë të shtangur. Burri do të mbajë ijën e gruas dhe do të “klikojë” vazhdimisht derisa ajo të qajë.

Pozicioni i qenit në sediljen e dashurisë
Çfarë është një karrige Tantra? Pozicioni i marrëdhënies së qenit në karrige dashurie.

2. Marrëdhënie hipur në deve

Marrëdhënia e kalërimit me deve përshkruan nomadët duke bërë dashuri ndërsa udhëtojnë në shkretëtirë në udhëtime të gjata në tokën e premtuar. Pra, ndjenja e valëzimit gjatë seksit është padyshim e pashmangshme. Por kjo është ajo që i bën çiftet të dashurohen.

3. Lloji i marrëdhënies “M”

Marrëdhëniet e tipit “M” vlerësohen shumë nga çiftet. Sepse i bën dy persona më shumë gjasa të kenë kontakt fizik. Në këtë kohë, mashkulli duhet të përfitojë nga puthja e buzëve të saj dhe masazhi i gjoksit me duar për ta mpirë atë. Ky është një pozicion seksual që kursen shumë energji për meshkujt.

Forma poza e marrëdhënies "SHBA" në sediljen e dashurisë
Çfarë është një karrige Tantra? Pozicioni i seksit në formë “M” në sediljen e dashurisë.

4. Lloji i marrëdhënies me qëndrimin misionar

Lloji misionar i seksit e bën të lehtë për një grua që të arrijë shpejt në majë. Ky është një pozicion që i ndihmon meshkujt me ejakulim të parakohshëm të kënaqin lehtësisht të dashurin e tyre. Pas një paralojëje intensive, djemtë duhet vetëm të “klikojnë” disa herë për t’i bërë gratë të lumtura. Në përgjithësi, duhet të ketë një koordinim sinkron mes dy palëve për të sjellë rezultatet e pritura.

5. Pozoni trupin në përkulje

Pozicioni lakor i seksit kërkon që një mashkull të zotërojë teknikë të shkëlqyer personale. Kjo nuk ka asnjë mënyrë tjetër për t’ju detyruar të keni shumë marrëdhënie për të fituar përvojë. Pozicioni i përkuljes së trupit ndihmon që i gjithë trupi i gruas të vijë në kontakt me pjesën e sipërme të trupit të mashkullit. Kështu që ju mund të “klikoni” dhe të përfitoni nga thithja e thithkave të saj.

Shpresojmë, pasi të keni lexuar informacionin e dobishëm që përmban artikulli i sotëm, mund t’i përgjigjeni vetë pyetjes: “Çfarë është një karrige Tantra??” si dhe të dinë disa pozicione seksi në karrige. Uroj që ju dhe i dashuri juaj të kaloni momentet më të lumtura dhe më të lumtura.

HƯỚNG DẪN TÌM NGƯỜI BẠN TÌNH

➡️➡️➡️➡️ Link tham gia tìm tình yêu  ➡️ ➡️ Tại đây

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud
Csss