[HOT] Những Stt vui vẻ, hài hước về cuộc sống Gây Sốt triệu Like |Ehenho.net

HƯỚNG DẪN TÌM NGƯỜI BẠN TÌNH

Mbledhja e fjalive lumtur stt Duket, humori të ndihmon çdo ditë të kesh një gëzim në jetë. Kur jeni të trishtuar ose keni vështirësi në dashuri ose punë, leximi i këtyre citimeve të bukura të jetës do t’ju ndihmojë të harroni disa nga problemet tuaja.

Le të ndajmë dhe të qeshim me lumtur stt shumë qesharake Vaithuhayho Mblidhni dhe shpërndajeni më poshtë. Fjalitë janë të shkurtra, por përmbajnë shumë vlera të një jete plot gëzim.

Happy Stt e bën jetën më të gëzuar

Gëzuar St Është një dhuratë jetësore kuptimplote që e bën jetën më të gëzueshme, të dashur dhe paqësore. Jeta është plot me gjëra që na shqetësojnë, të gjithë ndihen të lodhur kur mbi supe ka male me përgjegjësi dhe detyrime. Lërini së bashku shqetësimet, largoni gëzimin dhe dashurinë me histori të mira për ta bërë jetën më kuptimplote.

[HOT]  Histori zbavitëse, qesharake për jetën që shkaktojnë një ethe prej miliona pëlqimesh

Happy Stt e bën jetën më të gëzuar

1. Asnjëherë mos kapuni pas gjërave që nuk ju përkasin. Por duhet të jesh entuziast për sa kohë të takon

2.Duaje vetëm 1 person në jetë, kjo sëmundje është 10 herë më e keqe se kanceri

3. Fjalët e erës fluturojnë, sa më shumë të premtosh ndarje, aq më depërtuese

4. Dashuria është gjithmonë e përjetshme, e vetmja gjë që ndryshon në dashuri është i dashuri ^^

5. Të cilit i janë ndezur dritat e shtëpisë, kujtdo gruaja e mërzitur

6. Dashuria është e bukur por edhe e brishtë dhe e brishtë, prandaj duhet të marrim shumë masa paraprake për ta thyer këtë dhe për të pasur një tjetër.

7. Paraja nuk mund t’i sjellë dikujt lumturi, gjëja më e rëndësishme është sasia e parave

8. Rrëfimi më i sinqertë, konciz dhe i ftohtë në tokë: A më do që të mund të flirtoj akoma me fëmijët e tjerë?

9. Burri pushton botën me forcë dhe urtësi, gruaja pushton botën duke pushtuar burrin.

10. Kur ata e duan njëri-tjetrin, ata shpesh zotohen të jetojnë dhe të vdesin së bashku, kur ndahen, ata shpesh zotohen të jetojnë dhe të vdesin së bashku

[HOT]  Histori zbavitëse, qesharake për jetën që shkaktojnë një ethe prej miliona pëlqimesh

Happy Stt e bën jetën më të gëzuar

11. Ngjitu shkallët për të pyetur Zotin Kur do të gjej dikë që të dojë t’i shtrëngoj buzët dhe t’i thuash një gjë Në mes të qershorit, një pasdite bie borë

12. Sipas folklorit dhe kërkimeve më të fundit të psikikës, në orën 12 të natës, nëse një mace e zezë kalon pranë jush, do të thotë se po shkon diku.

13. Ka gjëra që vetëm kur i humbasim e kuptojmë se… nuk i kemi më.

14. Unë nuk jam shumë dembel, por nëse ka një çmim për personin më dembel, ndoshta do t’i kërkoj dikujt që ta marrë atë për mua.

15. Njerëzit bien në dashuri me shikim të parë, dhe pastaj psherëtin nga keqardhja, pse nuk e shikonin më nga afër në të kaluarën?

16. Nuk ka femra të shëmtuara, ka vetëm femra jo të bukura

17. Dukesh e njohur, duket sikur nuk je takuar kurrë më parë.

Stt është qesharak dhe qesharak, qesh me zë të lartë

Historitë qesharake dhe qesharake janë postime shumë të lezetshme dhe të nxehta në facebook. Do t’i fryni duart në facebook me miqtë dhe kolegët tuaj me rreshta qesharak. Së bashku sjellin gëzim, freski pas një dite të gjatë pune.

[HOT]  Histori zbavitëse, qesharake për jetën që shkaktojnë një ethe prej miliona pëlqimesh

Stt është qesharak dhe qesharak, qesh me zë të lartë

1. Kur je i trishtuar më telefono…nuk të premtoj se do të të bëj të qeshësh…por të premtoj të qesh në fytyrë…

2. Nëse sa herë që mendoj për ty, marr 500 dong, jam i sigurt se jam shumë përpara Bill Gates deri tani.

3. E dashura ime. Mungesa jote po më thyen zemrën. Unë të dua, dua të kthehem tek ti. PS: Urime për fitimin e çmimit special prej 2 miliardë VND.

4. KennedyDat, shtëpi në HCM. Më 12 Prill 2010 çakmaku shikoi nëse benzina ishte akoma e mirë, benzina ishte akoma aty, KendyDat ishte 20 vjeç!!!

5. Pini ujë, mbani mend se kush e mbolli pemën (pini ujë kokosi).

6. Mësoni të laheni me sapun.

[HOT]  Histori zbavitëse, qesharake për jetën që shkaktojnë një ethe prej miliona pëlqimesh

Stt është qesharak dhe qesharak, qesh me zë të lartë

7. Një grua e gjithanshme është: në mëngjes, pasdite, pasdite, në errësirë…

8. Gangsteri i keq, jo i barabartë me rrjetin e parregullt të vonesës.

9. Të tregosh me gisht nga qielli, të urresh jetën është e pakrahasueshme, të tregosh poshtë jastëkun, të shkosh për të fjetur.

10. Kthehemi në pellgun tonë, edhe pse është opak, është edhe pellg.

11. Bambuja e bukur rritet në krye të shtëpisë…Ti je e bukur, qëndron vetëm, më injoro.

12. Zemra ime hapet vetëm dy herë. Zgjidhe dhe e fute brenda. (Fjalia standarde është: Zemra ime hapet vetëm një herë, mirëpret dashurinë tuaj dhe më pas mbyllet përgjithmonë.

13. Hyni në shtëpinë time, hija e shoferit. Prita pesë minuta që babai im të dilte. Poezi para disa qenve. Të shpërndara pas fshesës së puplave.

14. Dashuria është e përjetshme. Dhe vetëm një gjë lejohet të ndryshojë. Ky është i dashuri.

[HOT]  Histori zbavitëse, qesharake për jetën që shkaktojnë një ethe prej miliona pëlqimesh

Stt është qesharak dhe qesharak, qesh me zë të lartë

15.Shitet urgjent shtepia 3000 m2 mur antiplumb , shum dhoma , sigurim i mir ,kamer , polici 24/24. Adresa: Ministria e Sigurisë Publike të Burgjeve. Cmimi i diskutueshem.

16. Betohem: Ju dhe unë jemi vëllezër të betuar, megjithëse nuk kemi lindur në të njëjtin vit, të njëjtin muaj, të njëjtën ditë, por jemi zotuar të jetojmë në të njëjtën ditë, të njëjtin muaj, të njëjtin vit.

17. Përkufizimi i ri i gruas: “nxënësit janë injorantë, llafazan, dalin e luajnë, mburren me gojën, bëjnë pazare, por çdo fjali që thonë është fjalë morale”

18. Njëqind vjet stelë guri të veshur gjithashtu, shishe birre gjithashtu të thyera, vetëm birrë…përqafim.

20. Arti i mbulimit të paaftësisë kërkon gjithashtu shumë talent.

19. Nëse dikush ju komplimenton: ‘ke ½ të bukur, ½ talent, të kombinuar, edhe të bukur edhe të talentuar’, kujdes. [ ½ đẹp tức là ½ đó không có chút chất xám nào , ½ tài năng , tức là ½ đó không có chút sắc đẹp nào –> hợp lại hoá ra bạn là một con người vừa xấu vừa ngu đó sao? “>

Stt vui khi đăng ảnh câu like cực đã

Bạn đang có một bức hình đẹp và bạn đang tìm một stt vui để đăng ảnh câu like facebook. Thật tuyệt vời, với những stt thả thính câu like cực đã được chúng tôi tuyển chọn dưới đây đảm bảo bạn sẽ sở hữu những dòng stt câu like khủng nhất, chất nhất.

[HOT] Histori zbavitëse, qesharake për jetën që shkaktojnë një ethe prej miliona pëlqimesh

Stt është i lumtur të postojë një foto me një fjali shumë të ngjashme

1. Sa kohë nuk jemi parë? Epo, çfarë jemi për njëri-tjetrin që duhet të takohemi përsëri? Haiz është përsëri i vetëkënaqur.

2. Filluam me premtime për dashuri të lulëzuar… Dhe përfunduam me thënie të shkurtra, të dhimbshme.

3. A keni bredhur ndonjëherë vetëm nëpër çdo cep të rrugës, por sikur nuk e dini se ku duhet të shkoni.
A keni menduar ndonjëherë bosh për diçka pa u dukur se e kuptoni se për çfarë po mendoni?
A keni qeshur ndonjëherë vetëm, papritmas keni derdhur lot. A keni dashur ndonjëherë të ndaloni kohën vetëm për të mos menduar për dikë…

4. “Mos humb kurrë një vajzë që ka vuajtur kaq shumë për ty, për ty, duhet të qajë, për ty ke refuzuar kaq shumë njerëz vetëm për të qenë pranë teje. Ai duhej ta kishte përkëdheli, të mos ia lëshonte dorën dhe ta linte të qetë të duronte dhimbjen e saj dhe të lëndonte veten. Duhet ta kishe dashur aq shumë, jo aq të ftohtë dhe të pashpirt pas gjithë sakrificave dhe ndjenjave që kishte për ty”.

5. Është më mirë ta thuash dhe të gjesh një zgjidhje, sesa ta mbash në zemër…

6. Si vajzë, jeto si një lule.. Mos lulëzo për askënd.. Gjithashtu mos vdis për askënd.

7. Zemra ime është plot me besim tani… Nuk di me kë të flas

8. Vetëm për mua nuk është i vetmuar, vetëm të gjej heshtjen time ose pak paqen në të cilën je….

[HOT]  Histori zbavitëse, qesharake për jetën që shkaktojnë një ethe prej miliona pëlqimesh

Stt është i lumtur të postojë një foto me një fjali shumë të ngjashme

9. Dashuria nuk ka nevojë të jetë e drejtë apo e gabuar, nuk ka nevojë të fitojë apo humbasë apo të lëshojë. E rendesishme eshte te mbahemi apo jo me njeri tjetrin!

10. Dashuria është e vështirë të gjesh njëri-tjetrin, të jesh bashkë është edhe më e vështirë. Të lësh të shkojë është e lehtë, një person thotë përfundo, një pohon me kokë, kaq. Por është e vështirë për t’u kuptuar. Përmbahuni fort, mbajeni fort, kështu që duhet të mësoni për një jetë.

11. Kur jeni të trishtuar, shikoni filma, lexoni libra; Kur jam i lumtur, dëgjoj muzikë dhe pi çaj. Bota krah për krah i injoron ato. Puna ime në fund të fundit është ende të jetoj një jetë të qetë…

12. Nam Quoc Son Ha Nam Perandori
Është aq e lezetshme sa nuk e kam parë.

13. ” Ndonjëherë qesh jo sepse je i lumtur. Është që ju dëshironi t’u tregoni njerëzve se jeni mirë.”

14. Të qenit i zoti në të folur do të marrë botën

15. Çfarë kuptimi ka të jesh xheloz, kur njerëzit nuk janë as të tutë.

16. Nëse nuk e njeh zemrën tënde, si mund ta përcaktosh mendjen e dikujt?

17. Një vajzë e zgjuar do të zgjedhë një jetë beqare në vend që të mashtrohet, të tradhtohet dhe të trajtohet pa zemër….

18. Të biesh në dashuri papritmas, mund të bie papritur nga dashuria, çfarë është e vështirë të kuptosh?

19. Shoqëria kërkon të gjitha llojet e gjërave, por në fakt mjafton vetëm të jesh i sjellshëm me veten.

[HOT]  Histori zbavitëse, qesharake për jetën që shkaktojnë një ethe prej miliona pëlqimesh

Stt është i lumtur të postojë një foto me një fjali shumë të ngjashme

20. Nuk të dua më. Për asgjë, thjesht të jesh shumë i lodhur….

21. Humbja e dashurisë është e frikshme. I lodh shumë njerëzit….

22. Hej njeri, nëse një ditë, nuk të pres më, mos u mundo më të kapërcesh të gjitha shpresat. Pra, mund të më gjeni atëherë?

23. Më vonë e kuptova, ajo lule nuk ishte e imja, thjesht kalova pikërisht në kohën kur lulja ishte në lulëzimin e saj më të bukur….

24. Kjo shoqëri nuk është një histori dashurie, kështu që zgjohu para se të jetë tepër vonë….

Të lumtur të lumtur, jepi jetës kuptim

Në jetë, kush nuk dëshiron të jetojë i lumtur. Fjali të mira në jetën që të gjithë janë të interesuar për të ndihmuar mikun e tyre më të mirë të arrijë lumturinë që ata dëshirojnë. Postoni të lumtur të lumtur në jetë në mënyrë që të ndihem i lumtur me vendimet e mia.

[HOT]  Histori zbavitëse, qesharake për jetën që shkaktojnë një ethe prej miliona pëlqimesh

Të lumtur të lumtur, jepi jetës kuptim

1. Dashuria është ajo që është e shenjtë dhe e vërtetë që një person ka për një tjetër. Prandaj, ne duam të jemi të lumtur, të mos jemi të trishtuar apo të vuajmë shumë.

2. Unë e dua atë person me ndjenjat më të sinqerta, përderisa ai person nuk e lëshon, edhe nëse toka ndalon së rrotulluari, nuk do t’ia lëshoj kurrë dorën atij personi.

3. Nëse distanca mes nesh është një mijë hapa, ju duhet të bëni vetëm 1 hap, 999 hapat e mbetur do të vrapoj drejt jush

4. Të duash dikë është të mendosh për atë person të fundit para se të shkosh në shtrat dhe të mendosh për atë person fillimisht kur zgjohesh.

5. Fatin e përcakton parajsa, fatin e krijon parajsa, por lumturinë e krijoj unë vetë. Mbajeni mend dhe vlerësojeni atë!6. Unë jam shumë i frikësuar, do të më duhet të shoh një mjek. Nuk e di pse javën e kaluar kam vetëm imazhin tënd në kokë dhe zemra më rrah fort kur dëgjoj zërin tënd. Duhet të të kam dashur shumë

7. Zemër, jam ftohur dhe jam shumë i sëmurë. Ilaçi i vetëm që mund të më shpëtojë tani është të shoh sytë e tu, të buzëqeshësh ose vetëm pak dashuri për mua.

[HOT]  Histori zbavitëse, qesharake për jetën që shkaktojnë një ethe prej miliona pëlqimesh

Të lumtur të lumtur, jepi jetës kuptim

8. Takimi është fjala Duyen dhe kalimi në jetët e njëri-tjetrit është Fati. Është një dhuratë domethënëse që jeta i jep çdo personi. Ndonjëherë vetëm të mendosh për të është arsye e mjaftueshme për të buzëqeshur.

9. Dashuria nuk ka të bëjë me paratë. Dashuria nuk ndodh rastësisht. Dashuria nuk është një luftë. Dashuria është të jesh i sinqertë, besnik!

10. Të duash është të jesh i lumtur, ndaj nëse nuk ndihesh i lumtur kur je i dashuruar, thuajini lamtumirë njëri-tjetrit butësisht. Pastaj pas kësaj, ne mund të vazhdojmë udhëtimin për të gjetur gjysmën tjetër të vërtetë të jetës sonë që ka humbur diku në këtë det të madh njerëzish!

11. Dashuria e madhe nuk është të duash shumë njerëz, por të duash një person dhe të duash për një jetë

[HOT]  Histori zbavitëse, qesharake për jetën që shkaktojnë një ethe prej miliona pëlqimesh

Të lumtur të lumtur, jepi jetës kuptim

12. Ndonjëherë lotët vlejnë më shumë se buzëqeshjet. Sepse buzëqeshjet mund t’i dhurojmë kujtdo, por lotët janë vetëm për ata që nuk duam t’i humbim.

13. Dashuria nuk ka nevojë të jetë shumë e zhurmshme, e zhurmshme, as shumëngjyrëshe, përderisa dy shpirtra janë gjithmonë duke parë njëri-tjetrin, duke u kultivuar së bashku, duke ndihmuar njëri-tjetrin për të kapërcyer pasiguritë e jetës është lumturi. Nuk ka nevojë të premtosh se do të jesh i pasur, thjesht premto se do të zgjasë përgjithmonë. Duke mbajtur duart në mënyrë paqësore për pjesën tjetër të rrugës. Dhe unë dua t’i them gjithë botës se – Ai është paqja ime –

14. Nuk jam i lumtur kur jam i dashuruar, por personi që më bën të lumtur më bën të ndihem shumë i sigurt. Jeta është kaq e lehtë, aq e qetë. Dhe në fund unë zgjedh lumturinë. Unë zgjedh një burrë që më jep një jetë shpirtërore të qetë dhe të sigurt dhe ndihem i lumtur.

15. Dashuria i kthen gjërat e pakuptimta të jetës në gjëra kuptimplote, e bën pakënaqësinë në lumturi.

Linjat e lumtura dhe të lumtura janë ato për të cilat interesohen dhe kërkojnë shumë njerëz sot. Citate rreth dashurisë për jetën për ta bërë jetën më paqësore dhe të lumtur, të gjithë dëshirojnë që të mund të gjejnë gëzim çdo ditë, ndaj le të gjejmë gëzimin, lumturinë dhe optimizmin jetëdashës nga rreshtat. Argëtohu dhe duaje këtë jetë!

HƯỚNG DẪN TÌM NGƯỜI BẠN TÌNH

➡️➡️➡️➡️ Link tham gia tìm tình yêu  ➡️ ➡️ Tại đây

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud
Csss