Svakom Ivy trứng rung tình yêu kích thích âm vật và điểm G

Përshkrim

  • hong kongProdukt origjinal 12 muaj garanci
  • hong kongTransport falas ne te gjithe vendin
  • hong kongDelikate dhe diskrete gjatë transportit dhe dorëzimit
  • hong kongPagesa në dorëzim

Rreth produktit Svakom Ivy

SVAKOM Dashuri e valëzuar me vezë dredhkë SVAKOM Ivy është një sextoy unike e prodhuesit me të njëjtin emër ekskluzivisht për gratë me përdorimin e masazhit të pikës G. SVAKOM Ivy ka një dizajn mjaft të çuditshëm në krahasim me llojet e tjera të vezëve vibruese, është si një gisht i trashë i ngritur lart është të simuluara.si të “grep gaforret” e motrave. Pika kryesore e dridhjes së makinës është maja e kokës me fuqinë e tmerrshme shkatërruese të motorit të vogël brenda. SVAKOM Ivy kontrollohet gjithashtu nga distanca nga një telekomandë inteligjente për të sjellë ekstazën më natyrale.

svakom dredhkë 01

Specifikimet e SVAKOM Ivy love egg vibration

Emri i produktit: Svakom Ivy.

HƯỚNG DẪN TÌM NGƯỜI BẠN TÌNH

Materiali: Silikoni i butë + plastikë ABS.

Dimensionet: Φ32mm*100mm.

Pesha: 55g.

Kapaciteti i baterisë: 300 mAh.

Lloji i baterisë: Bateri polimer litium.

Koha e karikimit: 1.2 orë.

Koha e përdorimit: 3 orë.

I papërshkueshëm nga uji: Mirë, standard IPX4.

Modaliteti i dridhjeve: 5 + 1

Intensiteti i dridhjeve: 5

Madhësia e telekomandës: 57*37*14.5 mm.

Gama e punës: 10 m.

Marka: SVAKOM.

Origjina: SHBA.

Sa kushton Svakom Ivy love vezët në HCMC?

Svakom Ivy pajisje për përmirësimin seksual të nivelit të lartë me vezë dashurie

Struktura dhe funksioni i vezëve vibruese Svakom Ivy

Dizajni unik i kokës së lakuar rrit kënaqësinë e bollshme

Përmirësimi i dizajnit të SVAKOM Ivy premium vezë shake dashurie ndihmon stimulimin të fokusohet fort në pikën G. Përveç kësaj, kjo majë e lakuar është edhe si një gisht i djallëzuar që ngacmon pa ndalim “vajzën e vogël” me pulsime vibrimesh, duke sjellë kënaqësi më intensive se kurrë. Vezët SVAOM Ivy janë shumë të përshtatshme për çiftet për të ngjallur pasionin për kënaqësi në minutat e para. Përdorimi i Ivy si zëvendësues i gishtërinjve është gjëja më e mirë që mund të bëni për partnerin tuaj gjatë seksit.

Svakom Ivy e vërtetë amerikane e nivelit të lartë shkund vezët e dashurisë në Vietnam

svakom dredhkë 05

Telekomandë për Svakom Ivy

SVAKOM Ivy mund të funksionojë në mënyrë të pavarur dhe mund të kontrollohet nga distanca me një telekomandë të bukur brenda një rrezeje prej 10 m. Telekomanda e bën të shkëlqyeshme që shoqet femra të masturbojnë ose të bëjnë seks, sepse kur vendosni Ivy brenda vaginës, është ende e rehatshme të ndryshoni modalitetin e dridhjeve. Nëse nuk keni një telekomandë që dëshironi të ndërroni modalitetet, duhet ta hiqni atë dhe ta shtypni dhe rivendosni.

Lodra të lira për të rritur për femra të nivelit të lartë

Svakom Ivy ka deri në 25+1 mënyra stimulimi

Veza vibruese Svakom Ivy love është e integruar me 5 mënyra vibrimi x 5 intensitet + 1 modalitet special në telekomandë që do ta bëjë “vajzën e vogël” të ketë kontraktime të vazhdueshme dhe trupi i saj të dridhet nga gëzimi. Për vajzat beqare, përdorimi i Ivy është si të kesh një të dashur, sepse kënaqësia që të jep është më se e pritshme. Sa herë që ndryshoni frekuencën e dridhjeve, do të shijoni emocionet e kurrësesishme në jetën tuaj.

Svakom Ivy vezët e stilit të lartë të dashurisë së vërtetë amerikane për shitje në qytetin Ho Chi Minh

Kapaciteti i baterisë së SVAKOM Ivy është i lartëDyqan lodrash për të rritur në qytetin Ho Chi Minh që shet vezë dashurie Svakom Ivy

SVAKOM Ivy përdor bateri të ringarkueshme me polimer litium të cilësisë së lartë që mund të rikarikohen mijëra herë. Bateria ka një kapacitet prej 300 mAh të mjaftueshme që ju të jeni të lumtur vazhdimisht për 3 orë, por duhen vetëm rreth 1 orë e 12 minuta për të ngarkuar përsëri baterinë plotësisht.

Svakom Ivy dridhje e vezës dashuria mbështet seksin e vërtetë mashkull dhe femër amerikan

Svakom Ivy nuk bën zhurmë

Veza Svakom Ivy tund dashurinë Funksionimi jashtëzakonisht i qetë nuk bën që zhurma t’ju largojë nga kënaqësia juaj. Niveli i zhurmës i matur gjatë testimit është nën 50 dB, plotësisht i padëgjueshëm nga 1 m larg.

dredhkë svakom 13

Sa kushtojnë vezët e dashurisë Svakom Ivy në Hanoi?

Rezistencë e lartë ndaj ujit

Svakom Ivy Dizajni i përkryer i papërshkueshëm nga uji, guaska pa probleme, madje edhe vrima e karikimit është e mbyllur me silikon të vogël, por mund të zgjerohet kur futet në prizë. Kështu që mund ta përdorni lehtësisht këtë produkt në vende të lagështa si banja, dushe etj.

svakom dredhkë 05

Material i sigurt për shëndetin

Svakom Ivy në veçanti dhe produktet e SVAKOM-it në përgjithësi janë bërë nga materiale të sigurta dhe miqësore me mjedisin. Silikoni është materiali kryesor i kontaktit të linjave të tij të produkteve, i cili gjithmonë testohet rigorozisht përpara se të shitet në treg.

Lodra për të rritur Svakom Ivy e do dridhjen e vezëve

Ku të blini lodra të nivelit të lartë për të rritur për vajza në hn?

Sekstoy i vërtetë amerikan premium Svakom Ivy me vezë të valëvitur

Dyqan i vërtetë lodrash seksi Svakom Ivy me vezë dashurie

Shaker për vezë dashurie të vërtetë të nivelit të lartë Svakom Ivy në Hanoi

Si të përdorni vezën vibruese të stimulimit të pikës G Svakom Ivy

Shtypni tastin “S” për 3 sekonda për ta ndezur/fikur.

Shtypni butonin “S” për të ndryshuar intensitetin e dridhjeve.

Klikoni dy herë në butonin “S” për të ndërruar modalitetin e dridhjeve.

Sekstoy origjinale e nivelit të lartë për femra të importuara nga SHBA

  • Në telekomandë:

Shtypni tastin “S” për të hyrë në modalitetin inteligjent SVAKOM.

Shtypni tastin “△” për të rritur dridhjen.

Shtypni butonin “▽” për të reduktuar intensitetin e dridhjeve.

Klikoni dy herë në butonin “△” për të kaluar në modalitetin para vibrimit.

Klikoni dy herë në butonin “▽” për t’u kthyer në modalitetin e mëposhtëm të dridhjeve.

Shënim: Telekomanda nuk mund të aktivizojë vezën vibruese.

Dyqani duke shitur vezë dashurie origjinale amerikane të nivelit të lartë, Svakom Ivy

Shënime kur përdorni vezët e dashurisë Svakom Ivy:

– Pastrojeni produktin fillimisht me sapun ose alkool të holluar për ta dezinfektuar para dhe pas përdorimit.

– Duhet të karikoni plotësisht baterinë për vezën vibruese dhe të zëvendësoni baterinë në telekomandë.

– Aktivizoni butonin e fillimit të vezës me dridhje dhe zgjidhni modalitetin që ju pëlqen. Zgjidhni një pozicion të përshtatshëm dhe më pas përdorni një vezë vibruese për të stimuluar fëmijën të masturbojë.

– Përdorni shake me vezë për të ngacmuar të dashurën tuaj gjatë paralojës ose për të rritur kënaqësinë gjatë seksit.

– Ruani vezët e Ivy në një vend të thatë, pa pluhur dhe shmangni temperaturat e larta që kalojnë 30 gradë Celsius.

– Mbani lodrat e të rriturve jashtë mundësive të fëmijëve.

dredhkë svakom 22

Set i plotë i produkteve SVAKOM Ivy Origjinale përfshijnë: SVAKOM Dashuri e valëzuar me vezë dredhkëTelekomanda, kabllo USB karikimi, kartë garancie, manual përdorimi, katalog i produkteve SVAKOM, çantë luksoze prej kadifeje.

stimulues i lirë i nivelit të lartë të pikës G në HCMC

Mjete masazhi të klasit të lartë të pikës G për femra të importuara nga SHBA

SVAKOM Vietnam është një agjent zyrtar i autorizuar nga prodhuesi SVAKOM USA për shpërndarjen dhe garancinë e produkteve në Vietnam. Të gjitha produktet e shpërndara nga SVAKOM Vietnam janë origjinale, me kartë garancie ndërkombëtare 12 mujore. Dyqan lodra seksi Ne kemi përfaqësuar SVAKOM USA në Vietnam për më shumë se 8 vjet.

Linja telefonike: 0982798919

Faqja e internetit: svakomvietnam.vn

Ju blini mallra në Dyqan SVAKOM Zyrtarët nuk do të shqetësohen për blerjen e mallrave false, mallrave që lundrojnë në treg me cilësi të dobët, mungesë garancie.

SVAKOM Vietnam regjistron për 12 muaj garanci ndërkombëtare për të gjitha modelet lodra për të rritur SVAKOM që keni blerë në dyqanin tonë. Ne nuk jemi përgjegjës për garancinë e produkteve SVAKOM që keni blerë në dyqane që nuk janë të autorizuara nga SVAKOM USA për të shpërndarë ose produkte të lira të shitura gjerësisht në tregun lundrues.

Udhëzime për t’u regjistruar për garanci ndërkombëtare për 12 muaj lodra seksi SVAKOM origjinale.
>>> SHIKO KETU

HƯỚNG DẪN TÌM NGƯỜI BẠN TÌNH

➡️➡️➡️➡️ Link tham gia tìm tình yêu  ➡️ ➡️ Tại đây

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud
Csss