Svakom Tyler vòng đeo dương vật siêu rung tăng khoái cảm

Përshkrim

  • hong kongProdukt origjinal 12 muaj garanci
  • hong kongTransport falas ne te gjithe vendin
  • hong kongDelikate dhe diskrete gjatë transportit dhe dorëzimit
  • hong kongPagesa në dorëzim

Rreth produktit Svakom Tyler

Byzylyk për penisin SVAKOM Tyler është një sextoy si për çiftet ashtu edhe për të dashuruarit, duke krijuar më shumë eksitim gjatë seksit. Unaza vibruese SVAKOM Tyler do të jetë një ndihmës i shkëlqyeshëm për të rifreskuar atmosferën e seksit të çiftit shumë qartë pasi e përdorni vetëm për herë të parë. Ndoshta ju jeni lodhur nga ajo ndjenjë e thjeshtë e seksit të vjetër, por nuk dini çfarë të bëni për të rifituar interesin e çiftit? Zgjedhja e një lodre ideale të nivelit të lartë për veten tuaj nuk është shumë e vështirë në svakomvietnam.vn.

Svakom Tyler byzylyk origjinal penisi amerikan i nivelit të lartë në shitje në Ho Chi Minh City

Specifikimet e byzylykut të penisit SVAKOM Tyler

● Materiali: Silikoni i butë dhe i lëmuar, absolutisht i sigurt për lëkurën.
● Përmasat: 80 x 42 x 42 mm. Diametri i byzylykut: 29 mm.
● Pesha: 31g.
● Koha e karikimit: 1 orë.
● Përdorimi maksimal i vazhdueshëm: 1 orë.
● I papërshkueshëm nga uji: IPX4 i papërshkueshëm nga uji.
● Modaliteti i dridhjeve: 5.

Byzylyk për ndihmat e penisit të lartë Svakom Tyler

HƯỚNG DẪN TÌM NGƯỜI BẠN TÌNH

Lodra për të rritur Svakom Tyler byzylyk penisit

Struktura dhe funksioni i byzylykut premium të penisit Svakom Tyler

SVAKOM Tyler ka një dizajn luksoz, jo këndor, jashtëzakonisht i butë por edhe jashtëzakonisht stimulues. Tyler është bërë nga materiali silikoni cilësor, i sigurt dhe i rehatshëm për lëkurën, shumë i lëmuar dhe elastik. Falë fleksibilitetit të tij, byzylyku ​​është i përshtatshëm për shumë madhësi të penisit, qofshin të mëdhenj apo të vegjël.

Dyqani duke shitur byzylyk penisit origjinal amerikan të stilit të lartë Svakom Tyler

Pikërisht falë mekanizmit të vendosjes së rripit të penisit që i ndihmon meshkujt të kenë një kohë seksuale më të gjatë se zakonisht, “penisi i vogël” ka një ereksion më të mirë. Veçanërisht, byzylyku ​​Tyler prek kryesisht klitorisin e jashtëm sipas lëvizjeve të çdo mashkulli brenda dhe jashtë, duke shkaktuar një stimulim të fortë kënaqësie.

sextoy për burra dhe gra të klasit të lartë të importuara nga SHBA me çmim të ulët

Sa kushton byzylyku ​​Svakom Tyler Penis në Hanoi

Svakom Tyler byzylyk i vërtetë amerikan për mbështetjen e penisit për meshkuj dhe femra

Sa kushton byzylyku ​​Svakom Tyler Penis në Hanoi

Dyqani duke shitur byzylyk penisit origjinal amerikan të stilit të lartë Svakom Tyler

Byzylyku ​​Svakom Tyler ka një aftësi jashtëzakonisht të mirë të papërshkueshme nga uji, në mënyrë që burrat ta përdorin atë për të bërë dashuri me të dashurën e tyre brenda banjës dhe në vende të tjera të lagështa për të ndryshuar kënaqësinë e re dhe më stimuluese. I papërshkueshëm nga uji i Tyler ka përmbushur standardin global IPX4, kështu që ju mund të jeni të sigurt për ta përdorur atë në një vend ku ka ujë dhe që lahet lehtë pas përdorimit pa ndikuar në cilësinë e produktit.

sextoy për burra dhe gra zgjat marrëdhënien e importuar nga SHBA

Byzylyk origjinal i penisit Svakom Tyler me cilësi të lartë në Hanoi

Dyqan prestigjioz lodrash për të rritur në Hanoi Svakom Tyler byzylyk penisi

Motori pa furça vibron shumë mirë dhe ka deri në 5 mënyra të ndryshme dridhjesh nga të cilat djemtë mund të zgjedhin. Kështu, të dy do të kenë përvoja shumë interesante me këtë lodër me shumë mënyra dridhjeje dhe do ta sjellin me lehtësi partneren tuaj në kulm shumë herë derisa ajo të ndihet më e kënaqur në dhomën e gjumit.

Blini byzylyk për lodra seksuale origjinale Svakom Tyler

Megjithëse motori i dridhjeve i byzylykut Svakom Tyler është jashtëzakonisht i fuqishëm, ai nuk shkakton zhurmë me një tingull jashtëzakonisht të ulët. Pra, çifti është i lirë të plotësojë nevojat e tyre brenda një dhome private pa dëgjuar të tjerët se po përdorin sextoy.

lodra masazhuese të klitorisit

Përveç kësaj, me një madhësi kompakte që përshtatet në pëllëmbën e dorës, ky produkt është jashtëzakonisht i përshtatshëm për burrat që të mund ta vendosin në një çantë librash, çantë shpine ose valixhe për ta mbajtur dhe përdorur kur është e nevojshme. Të kesh këtë lodër me shoqen tënde do të pushtojë lehtësisht çdo vajzë mashtruese dhe do ta sjellë kundërshtarin të zhytet në gëzim dhe lumturi të pafund.

Mjete premium seksi për çifte

Byzylyk autentik premium sekstoy amerikan Svakom Tyler për penisin

Svakom Tyler sa kushton një byzylyk penisi në tphcm

Byzylyk autentik premium sekstoy amerikan Svakom Tyler për penisin

ndihma seksuale për të zgjatur seksin për çiftet

Dyqan lodrash për të rritur në HCMC që shet byzylykë për penisin Svakom Tyler

Lodra për të rritur Svakom Tyler byzylyk penisit

Dyqan lodrash për të rritur në HCMC që shet byzylykë për penisin Svakom TylerDyqan prestigjioz lodrash për të rritur në Hanoi Svakom Tyler byzylyk penisi

Manuali i përdorimit të Svakom Tyler:

Dezinfektoni dhe sterilizoni Svakom Tyler me alkool mjekësor ose dezinfektues përpara përdorimit.

Sigurohuni që bateria të jetë plotësisht e ngarkuar përpara përdorimit.

Vazhdoni të vishni sextoy në penis siç tregohet. Më pas shtypni dhe mbani butonin e ndezjes (S) për 3 sekonda për t’u ndezur, shkurtimisht shtypni një herë tastin e ndezjes për të ndërruar frekuencën e dridhjeve.

Pak xhel lubrifikues i aplikuar në shtyllat e vibratorit do ta bëjë dashurinë tuaj më të rehatshme dhe më të butë.

Si të përdorni Svakom Tyler:

– Shtypni dhe mbani butonin “S” për 3 – 5 sekonda për ta ndezur/fikur.

– Shtypni butonin “S” një herë për të rritur dridhjen.

– Shtypni dy herë butonin “S” për të ndryshuar modalitetin e dridhjeve.

Svakom Tyler byzylyk i vërtetë amerikan për mbështetjen e penisit për meshkuj dhe femra

Svakom Tyler byzylyk origjinal penisi amerikan i nivelit të lartë në shitje në Ho Chi Minh City

Blini byzylyk për lodra seksuale origjinale Svakom Tyler

Kur porositni Byzylyk për penisin SVAKOM Tyler Origjinale do të merrni kutinë origjinale duke përfshirë: Unazën vibruese të penisit SVAKOM Tyler, kabllo USB karikuese, çantë prej kadifeje të cilësisë së lartë, kartë garancie origjinale 12 muaj, manual përdorimi, katalog të produkteve të tjera të firmës.

Byzylyk origjinal i penisit Svakom Tyler me cilësi të lartë në Hanoi

Byzylyk për ndihmat e penisit të lartë Svakom Tyler

Të gjitha lodrat origjinale SVAKOM për të rritur vijnë me një garanci ndërkombëtare 12-mujore.

Nëse jeni të interesuar, mund të bisedoni menjëherë ose të telefononi në linjën telefonike të Dyqanit: 0982798919.

SVAKOM Vietnam është një agjent zyrtar i autorizuar nga prodhuesi SVAKOM USA për të shpërndarë dhe garantuar produkte në Vietnam. Të gjitha produktet e shpërndara nga SVAKOM Vietnam janë origjinale, me kartë garancie ndërkombëtare 12 mujore. Dyqan lodra seksi Ne kemi përfaqësuar SVAKOM USA në Vietnam për më shumë se 8 vjet.

Ju blini mallra në Dyqan SVAKOM Zyrtarët nuk do të shqetësohen për blerjen e mallrave false, mallrave që lundrojnë në treg me cilësi të dobët, mungesë garancie.

SVAKOM Vietnam regjistron për 12 muaj garanci ndërkombëtare për të gjitha modelet lodra për të rritur SVAKOM që keni blerë në dyqanin tonë. Ne nuk jemi përgjegjës për garancinë e produkteve SVAKOM që keni blerë në dyqane që nuk janë të autorizuara nga SVAKOM USA për të shpërndarë ose produkte të lira të shitura gjerësisht në tregun lundrues.

Udhëzime për t’u regjistruar për garanci ndërkombëtare për 12 muaj lodra seksi SVAKOM origjinale.
>>> SHIKO KETU

HƯỚNG DẪN TÌM NGƯỜI BẠN TÌNH

➡️➡️➡️➡️ Link tham gia tìm tình yêu  ➡️ ➡️ Tại đây

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud
Csss